Turnir za početnike u Turiji, 18.06.207.god.

Turija i njihov džudo kluba   bili  domaćini turnira organizovanog za najmlađi uzrast.  Bilo je preko 190 takmičara. Najmlađi takmičari Džudo kluba Sirmium nakon prošlonedeljnog uspeha u Kaću na Prvenstvu Vojvodine za poletarce, veoma motivisano su ušli u borbe na turniru i zabeležili fantastičan uspeh.

Bronze sa Prvenstva Vojvodine pretvorili su u zlata, i kao najuspešniji klub pripao im je pehar. Zasluge za ovaj uspeh pripadaju: Luki Novakoviću do 25 kg- prvo mesto, Nikoli Mariću do 28 kg- prvo mesto, Nikoli Dikliću do 38 kg.- prvo mesto i Davidu Perkoviću +50 kg- prvo mesto.

Od devet kategroija ove uzrasne grupe mitrovčani su osvojili skoro polovinu kao prvaci u svojim  težinskim kategorijama i ubedljivo bili prvi , kao najbolji klub turnira u uzrastu poletaraca pripao im je pehar.

Najuspešnija ekipa turnira
Najuspešnija ekipa turnira

Leave a Reply

Your email address will not be published.