TURNIR TROFEJ BEOČINA, 15.10.2022.god

Trofej Beočina okupio je rekordnih 516 takmičara iz 54 kluba iz zemlje i pet država iz okruženja.

Šest takmičara Džudo kluba Sirmium nastupilo je na ovom prestižnom turniru. Konkurencija je bila veoma jaka , i osvojiti medalju pravi je uspeh. Ekipa u sastavu Teodora Vukasović, Lana Novaković, Maša Živanović, Mladen Mackanić, Luka Novaković i Slavko Lončarević predstavljali su Džudo klub Sirmium.

Ovog puta najviše uspeha imali su brat i sestra Novaković. Lana Novaković u kategoriji do 48 kg. kod mlađih pionirki osvojila je bronzanu medalju, dok je Luka Novaković u kategoriji starijih pionira u kategoriji do 46 kg osvojio srebrnu medalju.

Ostali takmičari nisu ispunili očekivanja stručnog štaba, i dosta treba da rade na tehničkom usavršavanju džudoa.