Prvenstvo Vojvodine – Stariji pioniri – Kanjiža

U Kanjiži je u organizaciji Džudo Saveza Vojvodine , a u tehničkoj organizacije Džudo kluba Partizan kot održano prvenstvo Vojvodine za starije pionire.

Učešće su uzeli takmičari iz 25 klubova iz pokrajine. Takmičenje je kvalifikaciono, jer osvajači medalja stiču pravo nastupa na prvenstvu države.

Iz Džudo kluba Sirmium nastupili su najkvalitetniji stariji pioniri, i svi su osvojili medalje i stekli pravo nastupa na prvensvu države. Ognjen Trogrlić u kategoriji do 66 kg osvojio je prvo mesto, Darko Matajić do 60 kg osvojio je treće mesto i Katarina Trećaković do 63 kg. osvojila je treće mesto.

Sudijska komisija ukazala je poverenje našem regionalnom sudiji Nikoli Zeljkovići da sudi na ovom prvenstvu . Nikola je to poverenje opravdao i veoma dobro sudio.