PRVENSTVO VOJVODINE – KADETI: Stepanovićevo

Nakon duge pauze zbog korona virusa , održano je Prvenstvo Vojvodine za kadete.

Tehnički organizator bio je Džudo klub Omladinac Stepanovićevo. Učešće je uzeo 31 klub sa teritorije Vojvodine sa 144 takmičara. Za naš klub nastupilo je 9 takmičara tri devojke i četiri dečaka.

U veoma jakoj konkurenciji osvojene su dve medalje i dva peta mesta. Medalje su osvojili Miloš Nović srebrnu u kategoriji do 60 kg. i Katarina Trećaković bronzanu u kategoriji + 70 kg.

Peta mesta osvojili su Petar Cvijanović do 73 kg i Anja Jovanov do 63 kg. Ovih četvoro takmičara obezbedili su plasman na državno prvenstvo, koje je planirano za 27.februar u Beogradu. U ukupnom plasmanu Džudo klub Sirmium je zauzeo deveto mesto, što nemožemo reći da smo zadovoljni, jer je naš najbolji takmičar Ognjen Trogrlić zauzeo deveto mesto.